ZOOŠKOLA V ZAHRADĚ

21.06.2019

Od 19. do 21. června to ve škole zase žilo, na zahradě totiž opět vyrostlo stanové městečko. Ústředním tématem letošní školy v zahradě byla zvířecí říše. Účastníci během aktivit oprašovali vědomosti o čtyř i vícenohých kamarádech, poznávali je podle zvuku, pojmenovávali anglicky. Trénovali slovní druhy na zvířecích přirovnáních, vyzkoušeli si soutěže A-Z kvíz i Riskuj. Nad vysokými teplotami vyzráli řáděním v bazénu. V podvečer se měnili v kuchtíky a připravovali pro všechny zdravou večeři. Zbyl čas také na sportovní aktivity, zvířecí karneval a karaoke show. Skvěle jsme si to užili, jen se klidně podívejte tady.