Upozornění pro rodiče

29.05.2020

Dle pokynů Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, aktualizovaných dne 27. 5. 2020, je již možné opustit se žáky v rámci výuky, při dodržení nezbytných hygienických pravidel, areál školy.

Ministr školství dále uvedl: "Ředitel může (podle podmínek školy) zařadit žáka do školní skupiny i dodatečně, ale nesmí být překročen maximální počet žáků ve skupině a musí být jinak dodržena neměnnost složení skupin."

Pokud byste tedy měli o dodatečné zařazení dítěte od 1. 6. 2020 zájem, kontaktujte školu obvyklým způsobem.