Ohlédnutí za školním koncem roku 2019

14.01.2020

Nadešel čas na malé ohlédnutí na školní závěr roku 2019. Pátek 20. 12. byl zcela ve vánočním duchu. Nejprve jsme obešli obec a drobným dárečkem, přáním a koledou popřáli krásné Vánoce a hodně zdraví do nového roku. Při svačině jsme byli již velmi nervózní, protože se blížil čas na tradiční školní "dárkování". Po zpívání koled u stromečku si mohl každý konečně rozbalit své i školní dárečky, došlo i na anglickou taškařici, ze které měla nejmenší radost paní uklízečka, protože konfety z balíčků byly doslova všude. Pátek a zároveň poslední školní den v roce 2019 jsme zakončili v kostele sv. Václava. Pásmo vánočních koled, společné vystoupení dětí z mateřské a základní školy, mnoho přihlížejících diváků, dojemná sóla malých zpěváčků, slova pana starosty - vše dohromady vytvořilo nádhernou předvánoční atmosféru. Už teď se těšíme za rok na viděnou. Foto z dárkování zde, foto z vystoupení v kostele najdete tady.