Co nás čeká v nejbližších dnech

29.11.2019

27. 11. -  proběhlo focení - do 14 dnů obdrží žáci vánoční sadu fotografií, odnesou si ji domů a rodiče se rozhodnou, zda ji koupí nebo se zničí.

30. 11. - zpívání na rozsvěcení stromečku v Semtěši - sraz v 16,30 u obecního úřadu

1. 12. - zpívání u stromečku v Bílém Podolí, vánoční jarmark s výrobky dětí, žáků i zaměstnanců MŠ a ZŠ, Mikulášská nadílka pro všechny přítomné děti- sraz v 16,00

2. 12. - tematické vyučování - na již tradiční zdobení soutěžního vánočního stromečku v kostele ve Starkoči nás tentokrát doprovodí William C. D. Eychaner, takže to vypadá na pořádnou dávku adventní anglické slovní zásoby. Doporučujeme teplé oblečení a obuv dle počasí.

3. 12. - výlet do Chlumce nad Cidlinou - odjíždíme v 8,00 od školy. S sebou potřebujeme svačinu a pití v batůžku a kapesné dle uvážení rodičů. Vrátíme se do oběda. Vstup je 80,- Kč. Peníze na dopravu budou vybrány později.