BADATELSKÉ PRÁZDNINY

07.06.2020

Blíží se nám konec školního roku, ale jak se říká: "Něco starého končí a zároveň něco nového začíná." Mnozí se těší na prázdniny, jiní řeší potíže, jak děti zabavit. Pro všechny máme dobrou zprávu!

Naše školní družina pořádá Badatelské prázdniny. Akce probíhá formou příměstského tábora ve dnech 1. 7. - 3. 7. a 7. 7. - 10. 7. 2020 denně od 7 do 16 hodin. Zúčastnit se může jakékoliv dítě školou povinné.

Na účastníky čekají dny plné pokusů, objevování, pozorování, her a tvoření. Kromě výrobků si každý odnese vlastnoručně vyrobený Badatelský deník a dárek. ;)

A je to jednoduché, stačí do 22. 6. 2020 vyplnit elektronickou přihlášku, kterou najdete tady a zaplatit v budově školy úplatu dle zvolené varianty.

Už se moc těšíme. :)