25. 5. 2020 startujeme

21.05.2020

Už se to blíží! V pondělí 25. 5. 2020 se konečně vrátíme zpátky do školy a uvítáme "dvanáct statečných". :)

Jen nezapomeňte, že je nezbytné dodržovat stanovená pravidla. Najdete je v emailových schránkách, v sekci Dokumenty nebo tady.

Krátké info:

• Obědy jsou zajištěny jako v běžném školním roce. Do 30. 6. je však zakázán výdej obědů do jídlonosičů. Proto je pro dané období umožněno odhlašování obědů do 7,30 daného dne.
  • Odpolední školní aktivity nejsou v režimu klasické družiny, neplatí tedy odchody zaznamenané v zápisním lístku. Je nezbytné vybavit školáka lístečkem nebo zápisem v notýsku, kdy může ze školy odejít. Osobní vyzvednutí není možné, doprovázejícím osobám je vstup do budovy zakázán.

Školák potřebuje s sebou:

• ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ (najdete v emailech, v sekci Dokumenty nebo tady)
  • svačinu a pití :)
  • penál + učení - Český jazyk, Matematiku, Anglický jazyk, Prvouku (Přírodovědu a Vlastivědu)
  • 2 roušky a sáček

Bez Čestného prohlášení a roušek nebude do školy žádný žák puštěn!

Už se moc těšíme!