Aktuality ZŠ
.

8. 10. 2018 si všichni žáci v rámci tematického vyučování připomněli blížící se stoleté výročí od vzniku Československa. foto zde

obracím se na Vás s žádostí o spolupráci. Dne 25. 10. 2018 čeká na děti z MŠ a ZŠ

SBĚR PAPÍRU

23.09.2018

Sběr papíru už je za námi. I bez výpomoci místního obchodu se podařilo sběrem získat krásných 747,- Kč, které budou použity v průběhu školního roku na pomůcky a odměny pro žáky nebo jako příspěvek na autobus nebo kulturní vystoupení. Všem zapojeným moc děkujeme. Už můžete začít shromažďovat další papír na leden 2019 ;)

První školní týden byl ve znamení seznamování. Seznamovat se bylo s čím - s novými kamarády a spolužáky, s učitelkami, se třídou a novými pomůckami, s náplní školního roku, ...